м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00

Останні відгуки

30.03.18 11:37
Котельную сделали четко по проекту и все сроки выдержали. Официальное благодарственное письмо с нас.

Модульні котельні на твердому паливі

Компанія Мартен випускає блочно-модульні котельні на твердому паливі з використанням котлових агрегатів Marten серій Comfort і Industrial власного виробництва.

Транспортабельна модульна котельня зручна в застосуванні там, де немає можливості установки опалювального обладнання в існуючому приміщенні, або потрібно забезпечити тимчасове опалення об'єкта.

Ми пропонуємо наступні рішення тепловою потужністю: від 100 кВт. (До 1000 м. Кв.) До 1 мВт. (До 10 000 м.кв). Так само за індивідуальним замовленням ми виробляємо потужністю і менше 100 кВт.

Вигоди від використання:

  • Установка в ряді випадків може бути дешевше зведення стаціонарного тепло пункту так як вони мають оптимальну компоновку всього внутрішнього обладнання і займають менше місця. Так само модульна твердопаливна котельня не вимагає потужного фундаменту, як при будівництві будівлі;
  • Економія на проектуванні внутрішньої системи за рахунок того, що це серійні виробам і при їх монтажі потрібно тільки проект прив'язки. За рахунок цього економія складе близько 10%;
  • Істотне скорочення термінів введення котельні в експлуатацію завдяки тому, що це вже готовий виріб;
  • Монтаж займає всього 1 день;
  • Незважаючи на те що модульні котельні робляться типовими, вони враховують всі індивідуальні особливості опалювального об'єкта і комплектуються внутрішнім обладнанням відповідним потребам конкретного об'єкта.

Наша компанія в основному будує модульні котельні з використанням котлів серії Marten Industrial, або Marten Industrial T.

Потужність:

  • При виробництві котельні потужністю 200 кВт. і більше встановлюється 2 котла на твердому паливі, одного або різних номіналів;/li>
  • Якщо необхідна потужність до 200 кВт, то вона може бути реалізована на базі котла Мартен Комфорт;

Наші модульні котельні на твердому паливі можуть комплектуватися як котлами з ручним завантаженням, так і пелетними (з автоматичною подачею палива).

Ручна або автоматична подача палива, що вибрати?

  • Якщо застосовані котли з ручною подачею палива, то це будуть універсальні твердопаливні котли, які працюють як на дровах, так і вугіллі.
  • Твердопаливні котли з автоматичною подачею призначені для роботи на пелетах (як деревної, так з лушпиння соняшнику), і в той же час вони можуть працювати на будь-якому твердому паливі.

Готова установка складаються з декількох частин які в основному мають розміри прийнятні для перевезення автомобільним транспортом і не вимагають спеціальних дозволів для перевезення негабаритних вантажів.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
DMCA.com Protection Status