м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00

Останні відгуки

Пелетний котел Marten Comfort Pellet
Игорь Владимирович
Пелетний котел Marten Comfort Pellet
02.10.17 11:15
У нас была задача отопить помещение на 900 кв.м. В первый сезон использовали дрова в качестве топлива, а потом перешли на пеллету. Т. е. в этом году докупили горелку с бункером для топлива и получился пеллетный котел. Очень удобная универсальность.
17.09.17 18:33
Думаю, для ангара самое оно!
17.09.17 18:14
Заказали на автомойку пеллетный котел Мартен 98кВт. Доставка котла была за счёт заказчика. Мы просчитали курьерской службой было дороговато, менеджер Мартена помог нам сделав догруз котла в машину которая ехала с их котлами по пути ! Было очень удобно нам и плюс ко всему очень человеческий подход к клиенту. Спасибо котел прибыл мы довольны !
10.09.17 09:29
Добрый день! Приобрел котел Marten Comfort Pellet 40 кВт для родительского дома. Что понравилось: простота в эксплуатации(даже мама легко справляется), горелка имеет функцию самоочистки(достаточно сбросить золу со специального ящика), авторозжиг(очень удобная штука). Для себя минусов пока не увидел - возможно после второго сезона что-то проявится) Пока, покупкой доволен на все 100%


Пелетні котли Мартен - це котли мають максимальну автоматизацію і за рівнем обслуговування максимально наближені до газових або електричних котлів.
Котли на пеллетах застосовуються як в приватних будинках, так і у юридичних осіб. Для приватного використання ми випускаємо пелетні котли котли потужністю від 20 до 98 кВт. Такі котли здатні опалювати будинки площею від 150 до 1000 м. кв. Також пелетні котли отримали велике поширення і в промисловості. Останнім часом все частіше можна зустріти об'єкти, які опалюються пелетними котлами. Найчастіше це готелі, спорткомплеси, офісні приміщення, складські комплекси і т.п. У невеликих містах і селищах міського типу все більше шкіл і лікарень переводяться з газового опалення на твердопаливні котли котли.
Пелетні котли Мартен випускаються на базі котлів Marten Comfort які доукомплектовуються бункером і пеллетним пальником. Це означає що купивши котел Мартен з ручним завантаженням палива, з часом Ви зможете переобладнати його в котел пелетний.
Пелетні котли складаються з таких елементів: котел, бункер котла, пальник, шнек подачі палива і контролер який керує пальником.
Твердопаливний пелетний котел оснащений пальником факельного типу і працює як на пелеті з деревини, так і на пеллетах з лушпиння соняшнику. Незважаючи на те що пальник працює від електрики, в режимі роботи пелетні котли споживають не велику потужність, всього 60 Вт. Пелетний котел Мартен відрізняється тим що він може працювати як на пелеті з деревини, так і на пеллетах з лушпиння соняшнику. Така пелет істотно дешевше пелеті з деревини.
Перевага пелетних котлів в тому, що пелета має дуже низьку зольність, близько 2%. А це значить що і видаляти золу з котла доведеться не часто, приблизно один раз на тиждень.
Подача палива в котел здійснюється з бункера в котел за рахунок шнека. Завдяки тому, що бункер не має прямого зв'язку з котлом його можна встановлювати з будь-якого боку від котла. Заводом передбачається що котлу певної потужності відповідає бункер певного обсягу. Наприклад, якщо Ви вирішили купити пелетний котел потужністю 20 кВт, то в комплекті з ним буде йти бункер об'ємом 350 л. Стандартний бункер розрахований на безперервну роботу котла на протязі 2 діб. 
Разом з тим, якщо площа Вашої топкової дозволяє, і Ви хочете рідше завантажувати котел, то котел можна оснастити бункером більшого розміру. Або навпаки меншим бункером, якщо місця недостатньо.
Паливо в котел подається безосевим шнеком з редуктором, який не має осі. Такий тип шнека хороший тим що при попаданні в бункер стороннього предмета (камінь, гайка, тріска і т.п.) він не заклинить і не зупиниться. Він просто проштовхне цей предмет в котел. У випадку з осьовим шнеком цей предмет заклинить шнек і котел зупиниться.
Щоб попередити займання бункера між шнеком і пальником передбачена вставка з плавкого гофрошлангу. При запаленні пелети в пальнику вогонь дійшовши до цієї вставки її моментально розплавить і не зможе потрапити далі в бункер.
Пелетні котли Мартен оснащені пеллетной пальником факельного типу українського виробництва. У той же час, якщо Ви хочете використовувати пальник імпортного виробництва, його встановлення так само можливо. Посадочні розміри пальника Мартен ідентичні одному з найпоширеніших польських пальників (Eco-Palnik). Продаж котла без пальника так само можливий.


Переваги пальників цього типу:
 

  • Вбудована функція авторозжігу. Це означає, що для розпалювання котла не потрібно шукати папір і тріски або спеціальні засоби для розпалювання. Досить тільки натиснути кнопку на блоці управління і котел сам разпвлиться і вийде на потрібний режим роботи;

  • Пам'ять введених параметрів. При відключенні електрики пальник запам'ятовує параметри горіння і після його відновлення сам розпалюється і виходить на заданий режим;

  • Функція самоочищення. Під час роботи пальник сам очищається від золи і скидає її в зольний ящик;

  • Можливо підключення модулів для управління котлом на відстані через інтернет і телефон.

  • Купити котел пелетний в Києві можна в нашому фірмовому магазині за адресою пр. Леся Курбаса 1 а.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
DMCA.com Protection Status