м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00
ГоловнаПромислові котли

Промислові твердопаливні котли (великої потужності)

Останні відгуки

17.09.17 18:33
Думаю, для ангара самое оно!

Промислові твердопаливні котли - це котли, що працюють на твердому паливі (дрова, вугілля, пелета, брикет) які мають потужність понад 100 кВт і призначені для опалення приміщень площею від 1000 м. кв. і вище.
Твердопаливні котли великої потужності як правило застосовуються на об'єктах, які не підключені до газу, на нових об'єктах сучасної споруди, або де опалення газом економічно не вигідно. Більшість сучасних об'єктів, що будуються з нуля проектуються під опалення твердопаливними котлами, оскільки їх власники або замовники будівництва розуміють, що опалення котлом на твердому паливі істотно дешевше ніж газове. Причому як в сенсі витрат на паливо, так і в сенсі інвестицій в обладнання котельні. Основні об'єкти де застосовуються промислові котли на твердому паливі - це поліклініки, лікарні, складські комплекси і логістичні центри, заводи площею 10-20 тис. м. кв., сільські школи і спортивні центри.
Промислові твердопаливні котли великої потужності як правило працюють або на дровах, або на пеллетах. Котли на пеллетах зазвичай застосовуються у великих містах. Не рідко їх ставлять в центральній частині міста, де більш високі вимоги по екології. Це пов'язано з тим що твердопаливний котел на пелетах виробляє набагато менше викидів в навколишнє середовище ніж котел на дровах. Крім того, диму від такого котла практично немає.
Промислові твердопаливні котли, що працюють на дровах, як правило встановлюються ближче до околиць міста, або в сільській місцевості, там, де екологічні вимоги не такі високі. Паливо для котлів такого типу істотно дешевше ніж пелета. Та й вартість котла з пеллетним пальником значно перевищує вартість котла з ручним завантаженням палива, наприклад, котла, що працює на дровах.
Промислові котли на твердому паливі Мартен представлені серіями котлів Industrial і Industrial Т.
Котли Marten Industrial - це промислові твердопаливні котли великої потужності, які характеризуються теплообмінником поличного типу, який розташований вертикально під нахилом в задній частині котла. Чищення такого теплообмінника проводиться зверху через ревізійні люки. Після чищення, зола зі стінок теплообмінника опадає в низ, а звідти через спеціальні люки видаляється з котла.
Ще одна особливість котлів цієї серії в тому, що вони мають просто величезну топку, яка вміщує дрова більше метра довжиною. Це зручно оскільки за стандартом дрова ріжуться довжиною саме 1 м. Таким чином виходить економія на додатковому розпилі дров. Основна ж перевага котла з великою топкою - це час його горіння на одній закладці дров. Чим більше топка, тим більше час горіння. Всі котли заводу Мартен універсальні і працюють як на дровах і вугіллі, так і на паливних брикетах.
Котли Marten Industrial Т - це твердопаливні котли великої потужності, які мають теплообмінник жаротрубного типу. Цей теплообмінник складається з труб, розташованих паралельно одна одної і зварених між собою з торців. Для виготовлення таких теплообмінників застосовується спеціальна безшовна труба з котлової сталі яка вироблена методом витягування. Завдяки відсутності шва така труба на порядок надійніше звичайної труби, що має шов. Котлова сталь, застосована в цій трубі, успішно протистоїть температурним розширенням і впливу корозії.
Камера згоряння в цієї моделі так само, як і в котлах серії Industrial має глибину більше 1 метра. І разом з тим за обсягом вона менше ніж в описаній вище серії.
Завдяки тому, що основну частину цього котла займає теплообмінник він особливо ефективний в комплекті з пеллетним пальником.
Всі промислові твердопаливні котли Мартен обладнані нагнітаючими вентиляторами і контролерами управління. Завдяки використанню автоматики котли споживають палива на 15-20% менше ніж аналогічні котли де горіння регулюється вручну.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом