м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00

Останні відгуки

16.04.18 10:09
Заказ получили, спасибо за оперативность обработки и доставки. Ждём, когда начнётся сезон дождей, проверим нержавейку. Но в целом на данным момент всё по качеству устраивает.
06.04.18 09:15
При выборе дымохода обращал внимание на технические характеристики: лазерная сварка, полный комплект для установки, совместимость с моим котлом Мартен Комфорт 50 кВт. Помощь консультанта не понадобилась, но за хороший сервис благодарю!
24.03.18 09:59
Я купил этот дымоход, потому что в нём есть грибок для защиты от осадков. У нас в регионе часто идут дожди, поэтому для меня наличие такой защиты было в приоритете. Дымоход стоит 2 недели, с осадками справляется, я доволен.
17.03.18 12:24
Мне нужен был непопулярный размер дымохода, а у этой модели большой размерный ряд. Нашёл то что искал, за это спасибо. И сервис у вас хороший, рекомендую.
Завантажити ще

Димихід - це комплексне рішення, яке відповідає за виведення в атмосферу диму, газу та інших залишкових летючих продуктів горіння, які виробляє при своїй роботі твердопаливний котел або камін. Важливо розуміти, що це не просто труба, звідки виходить дим, а спорудження, збудоване на науковому та інженерному досвіді, від правильності вибору якого залежить ККД роботи вашого котла, загальна безпека і економічність витрати палива.

При підборі димоходу для твердопаливного котла, печі, каміна ми повинні враховувати, що це дуже важлива складова загальної системи опалення. Тяга (вивід диму, газу і ін.) і інші обов'язкові умови для коректної роботи котла (економія палива, безпека і т.д.) - це те, за що відповідає димохідна система.

Важливо знати: Конструкція і матеріал димоходу повинні бути надійними і міцними, здатними працювати в різних кліматичних умовах - коливання температури і швидкості вітру.

Випадки, коли дим потрапляє всередину приміщення - це сигнал того, що був неправильно підібраний димар або непрофесійно зроблений його монтаж. До вибору, підбору і монтажу димоходу необхідно підходити також уважно, як і до вибору твердопаливного котла.

Наші фахівці мають багаторічний досвід, кваліфікацію, професіоналізм і зможуть допомогти Вам у підборі труб для димоходу, (необхідної довжини, товщини, діаметра) і інших елементів димоходу, орієнтуючись на необхідну конструкцію (спорудження димоходу). Відправка продукції здійснюється на пряму з виробництва, що забезпечує Вам гарантію і вартість виробника.

Важливо знати: Димохід повинен мати ТІЛЬКИ округлу форму. Справа в тому, що в округлій формі не створюється опір при виведенні диму і газу, в квадратної за рахунок кутів створюється завихрення і відповідно утворення сажі на стінках димоходу, в подальшому - погіршення тяги.

У ситуації, коли вже є цегельний димохід квадратної форми, тоді необхідно або гільзувати такий димар, або виводити окремий димохід з нержавіючої сталі.

Чому не можна використовувати димар тільки з цегли?

Справа в тому, що сучасний твердопаливний котел здатний працювати в різних температурних режимах (це пов'язано з економією палива) і в самому димоході далеко не завжди присутній гарячий дим. Виходячи з цього, в деяких проміжках часу цегляні стіни димохідного каналу можуть остигати і тоді виникає (утворюється) конденсат і його накопичення на стінках цегляного димоходу. Все це призводить до поступового руйнування цегляного димохідного каналу. Ось ще одна причина чому необхідно всередину цегляного димоходу встановлювати нержавіючий димохідний канал округлої форми.

Для того, щоб уникнути ситуацію з виникненням конденсату, яка призводить до руйнування димохідного котла, погіршення тяги і роботи твердопаливного котла, необхідно встановлювати димар з нержавіючої сталі і утеплювати зовнішню його частину.

Димар з нержавіючої сталі буває:

  • Одностінний;
  • Двостінний ( «сендвіч»)

Частина димоходу, яка знаходиться всередині опалювальної будівлі може бути з одностінною, а зовнішня частина, яка виводиться назовні будівлі повинна бути з двостінного типу нержавіючої сталі. Так як вона утеплена додатково між двох стінок.

Висота і діаметр повинні відповідати індивідуально під кожен твердопаливний котел в залежності від його потужності. У технічному паспорті зазвичай прописані рекомендовані параметри, але радимо Вам додатково проконсультуватися. Так як є і інші чинники, які можуть вплинути на правильний підбір димоходу і його комплектуючих. Товщина металу з нержавіючої сталі може бути від 0,5 мм до 1 мм. (Для печей і камінів - ідентично).

Для котлів, які використовують в роботі газ або рідке паливо допустимо використовувати димар з нержавіючої сталі товщиною стінки 0,5 мм.

Необхідно також враховувати і необхідну висоту димаря щодо висоти самої будівлі (більш детально на зображенні):

Перевага димоходу з нержавіючої сталі:

  • Якість металу збільшує термін експлуатації;
  • Підвищена пожежна безпека;
  • Легкість монтажу;
  • Ергономічність конструкції димоходу;
  • Надають будівлі більш естетичний вигляд

З недоліків можна виділити тільки більш високу вартість у порівнянні з іншими більш дешевими матеріалами. Так як сам матеріал «нержавійка» дорожче в собівартості і його кування вимагає додаткових витрат.

Але якщо виходити з того, що димар з більш дешевого матеріалу вам доведеться міняти раз на рік (а цілком ймовірно і частіше), то димар з нержавіючої сталі виходячи з терміну експлуатації вийде набагато дешевше. При цьому він прослужить Вам десятиліттями і протягом усього терміну експлуатації буде надійним. Плюс не втратить свій естетичний вигляд.

Доступний варіант сформувати і купити димохідні спорудження зі здешевленням близько 25-30% в порівнянні з димоходом, зробленим повністю з нержавіючої сталі. Цей варіант має на увазі, то що внутрішня частина димохідного каналу буде зроблена з нержавіючої сталі, а зовнішня з оцинковки. Між ними буде мінеральна вата, яка буде виконувати функцію утеплення димохідного каналу.

Ми виробляємо і продаємо твердопаливні котли і є лідерами українського ринку <= Весь наш асортимент за посиланням

Правила та особливості монтажу димаря

Монтаж внутрішнього димоходу:

Димохід всіх типів збирається за єдиним правилом - знизу-вгору. Його початок це випускний патрубок самого котла (печі, каміна), наступний елемент димаря (кут, перехід) повинен дуже щільно і без зазорів входити в випускний патрубок котла. Самим коректним варіантом є встановлювати вже спроектованого в готовому вигляді димоходу від заводу-виробника - це зробить процес монтажу швидким і без похибок, а також зробить його зовнішній вигляд естетичним. Всі ланки елементів димоходу на стиках повинні бути послідовні - кожен з наступних елементів повинен входити один в одного. Ці кроки дозволять уникнути витоку конденсату назовні і перешкодять попаданню вологи ззовні (зберегти утеплювач сухим). Також, необхідно ущільнити стики герметиком, а самі стики зафіксувати хомутом. Вся протяжність труб димоходу закріплюється на кронштейни кожні 1,5 метра.

Кожну з ділянок (і горизонтальну, і вертикальну) вкрай необхідно ізолювати від електропроводки і бути далеко від газопроводу. Знизу споруди встановлюємо ревізійні дверцята для того щоб мати легкий доступ для очищення системи димоходу. А зверху споруди, з метою захисту верхньої трубної частини встановлюємо дефлектори або флюгери, щоб уникнути попадання всередину димохідної системи різного сміття, опадів і т.д.

Монтаж зовнішнього димоходу:

Зовнішній димохід виводиться вертикально і встановлюється вже зовні самої будівлі. З внутрішньою частиною димоходу з'єднання йде за горизонтальною короткою трубою, довжина якої не перевищує 1 метр. Важливо знати, що не можна встановлювати зовнішню частину димоходу одноконтурною трубою без зовнішнього утеплювача. Тому, рекомендуємо встановлювати двоконтурну трубу, яка має утеплювач між собою. Це також додасть гарного естетичного зовнішнього вигляду готової конструкції.

Монтаж зовнішньої частини труби необхідно починати знизу - насамперед прикріплюємо трійник або коліно до горизонтального патрубка, який виходить зі стіни будівлі. Знизу необхідно передбачити ревізійні дверцята для легкого доступу для чищення димоходу. Вертикально змонтовану трубу ми кріпимо кронштейном протягом кожних 1,5-2 метра до стіни будівлі. Якщо зовнішня конструкція досить важка, тоді необхідно додатково зміцнити її спеціальної опорою. Верхня частина труби повинна бути вище не менше 0,5 метра найвищої точки будівлі. Всі точки з'єднання труб повинні бути оброблені високотемпературним герметиком. На верхівці необхідно встановити дефлектор.

У випадках, коли немає можливості прикріпити вертикальну трубу до стіни будівлі, тоді встановлюється або ферма (щогла) для димоходу, або димар фіксується на розтяжках (трос).

Професійний монтаж - це надійність, ефективність, а головне, безпеку та коректність роботи всієї системи опалення. Помилки від неякісного монтажу непрофесіоналами приведуть до дуже серйозних наслідків.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом