м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00

Останні відгуки

25.10.17 07:29
На даче существенно потеплело!)) Спасибо!!
26.09.17 19:18
Просто и надежно, очень доволен
16.09.17 19:51
Купили котел на 15 кВт. Заказали заранее что бы привезли на магазин. Приехали, оплатили на месте и сами забрали. Очень удобно. Как покажет себя котел увидим зимой, но сервисом довольны. Все четко и просто.
16.09.17 12:43
Решили на СТО поменять котел,долго думали остановились на котле Base 18кВт с чугунной плитой с верху, пользуемся год, очень довольный котлом , глубокая топка очень удобно, плюс ребята на СТО готовят на обеденный перерыв )))
Завантажити ще

Для багатьох власників будинків вже стало очевидним що єдиною альтернативою газовому котлу є опалення котлом на твердому паливі. Такі котли працюють, як правило на дровах, вугіллі, паливному брикеті або пелеті. Найбільш дешевим паливом для твердопаливного котла є дрова. Саме тому при виборі опалювального обладнання більшість людей дивиться на котли твердопаливні які працюють саме на дровах.

Важливий факт: всі котли основним паливом для яких є вугілля (як правило європейські і турецькі котли) можуть працювати так само і на деревному паливі. Однак вони мають невелику камеру завантаження і виготовлені, як правило з чавуну. І їх паспортні дані (ККД і час горіння) наведені в розрахунку саме на вугілля. Виходить, що якщо топити такий котел дровами, то він не буде видавати заявлене ККД, а головне, час горіння такого котла буде на більше 2-3 годин. Тому важливо купити котел на дровах який буде розрахований саме на роботу на дровах.

При використанні в опаленні котлів на дровах потрібно враховувати, що максимальну тепловіддачу мають дрова твердих порід, таких як дуб, граб, акація і т.п. Котли Мартен не вимогливі до вологості дров і будуть працювати на будь-яких дровах. Однак слід враховувати, що чим нижче їх вологість, тим ефективнішим буде опалення. Домогтися оптимальної вологості дров, без використання сушки можна якщо свіжеспилені дрова пролежать на вулиці під навісом два літа. Достатня вологість буде досягнута і після одного літа, але все ж краще запасати дрова за два роки.

Базовими моделями котлів компанії Мартен є серії Marten Base і Marten Comfort

Marten Base це серія класичних котлів основним паливом для яких є як дрова, так і вугілля. При цьому котли потужністю 17 і 18 кВт. мають глибоку топку 63 і 59 см. відповідно. Це дуже зручно так як в котел можна буде завантажувати дрова довжиною до 50 см.

У той же час ці котли мають водонаповнені колосники з безшовної труби виготовленої з котлової сталі товщиною 5 мм. За рахунок того що такі колосники омиваються водою, вони працюють як додатковий теплообмінник, тим самим підвищуючи ефективність котла. Товста і якісна сталь колосникових труб дозволяє топити котел так само і вугіллям.

Котли цієї серії потужністю 12 і 17 кВт мають так само і варочну поверхню що зручно в тих випадках, коли необхідно розігріти або приготувати їжу. Такі котли позначаються індексом «v». Дров'яний котел Мартен Бейс 17 має дві комфорки, котел потужністю 12 кВт. - одну.

Котли цієї серії підійдуть для опалення будинку площею від 50 до 150 кв. м.

Управління горінням в таких котлах здійснюється за допомогою механічного регулятора тяги. Він повністю енергонезалежен і реагує на температуру води в котлі. Таким чином котли на дровах серії Бейс це недорогі котли, які незалежні від електрики і можуть бути встановлені як в самопливної (старої) системі, так і в системі з насосом. Це особливо актуально в тих районах, де часто відключають електрику.

Marten Comfort це твердопаливні котли тривалого горіння більш високого рівня ніж котли серії Бейс. Цей тип котлів працює на одному завантаженні дров близько 6-8 годин. Котли цієї серії призначені для обігріву як будинків площею від 80 м. кв. так і промислових та інших підприємств площею до 1000 м. кв.

Забезпечити тривалість горіння котла Мартен Комфорт на дровах вдалося за рахунок деяких конструктивних особливостей:

  • Збільшеною камери згоряння яка істотно більше ніж у більшості інших виробників. Для котлів на дровах це визначальний фактор;
  • Верхнє горіння, що застосовується в котлі, забезпечує пошарове спалювання дров за рахунок правильно розподіленого повітря по висоті камери згоряння;
  • Допалювання піролізних газів. Хоча котел і не є піролізним, але під час його роботи на дровах виділяється якась кількість піролізного газу який підіймається до теплообмінника і накопичується там

Не згорає він бо весь кисень що знаходиться в топці витрачається при спалюванні дров. В котлах серії Комфорт здійснюється дожигание піролізних газів за рахунок подачі кисню в ту частину топки де він накопичується через спеціальні форсунки.

Таким чином можна вважати, що котел Marten Comfort найкращим чином підходить для опалення на дровах.

Ціни на Твердопаливний котел Marten Base з глибокою топкою

Фото Модель Тип котла Паливо Опалювальна площа,
м. кв.
Потужність, кВт Ціна, грн
Твердопаливний котел Marten Base з глибокою топкою
MB-17v Твердопаливний котел Marten Base, MB-17v Дрова
Вугілля
Брикети
Тріски
170 17 16 400
MB-18 Твердопаливний котел Marten Base, MB-18 Дрова
Вугілля
Брикети
Тріски
180 18 14 800

Ціни на Твердопаливний котел Marten Base

Фото Модель Тип котла Паливо Опалювальна площа,
м. кв.
Потужність, кВт Ціна, грн
Твердопаливний котел Marten Base
MB-12 Твердопаливний котел Marten Base, MB-12 Дрова
Вугілля
Брикети
Тріски
120 12 11 900
MB-15 Твердопаливний котел Marten Base, MB-15 Дрова
Вугілля
Брикети
Тріски
150 15 13 400
MB-18 Твердопаливний котел Marten Base, MB-18 Дрова
Вугілля
Брикети
Тріски
180 18 14 800

Ціни на Твердопаливний котел з плитою Marten Base

Фото Модель Тип котла Паливо Опалювальна площа,
м. кв.
Потужність, кВт Ціна, грн
Твердопаливний котел з плитою Marten Base
MB-12v Твердопаливний котел Marten Base, MB-12v Дрова
Вугілля
Брикети
Тріски
120 12 12 100
MB-17v Твердопаливний котел Marten Base, MB-17v Дрова
Вугілля
Брикети
Тріски
170 17 16 400
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом