м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00

Твердопаливні котли Мартен

Твердопаливний котел Marten стане незамінним помічником у створенні затишку і заощадженні тепла Вашої оселі. Він ідеально підійде для житлового будинку площею до 980 квадратних метрів і не потребує постійного нагляду до 24 годин.

Установка твердопаливного котла в Вашому домі - це економічно аргументована, ідеальна альтернатива електричному та газового обладнанню, так як паливом може бути деревина, вугілля, тріски, антрацит, паливні брикети та інше. Виходить, що Ви не прив'язані до використання одного виду палива.

Детальніше про нас читайте на сторінці: твердопаливні котли Українського виробництва компанії Мартен

Корисна інформація

Правильна обв'язка твердопаливного котла. Монтаж від А до Я
14.07.2017
Правильна обв'язка твердопаливного котла. Монтаж від А до Я
На сьогоднішній день на ринку дуже великий вибір твердопаливних котлів. Не дивлячись на те що виробники котлів різні, всі котли мають однакові принципові схеми установки. Грамотний монтаж твердопаливного котла гарантує правильну його роботу протягом довгих років. Як правило виробник докладає до котла (в паспорті котла) схему його підключення. Ця
... Детальніше
Як правильно підібрати твердопаливний котел та який саме
14.07.2017
Як правильно підібрати твердопаливний котел та який саме
На сьогоднішній день на ринку дуже великий вибір твердопаливних котлів: Універсальні - працюють на різних видах твердого палива, котли з ручним завантаженням палива; Піролізні - працюють виключно на дровах вологістю 15-20%, паливних брикетах та великій трісці; Пелетні - діляться на два підвиди це котли з ретортним пальником, які працюють
... Детальніше

Чи вигідно купити твердопаливний котел?

У сучасних реаліях одне з найбільш гострих питань - це вартість обігріву житла. Опалення будинку за допомогою обладнання саме на твердому паливі і раніше було дешевше, ніж при споживанні газу. Однак після подорожчання газу в 2014-му році різниця в ціні на опалювальні потреби між твердим паливом та іншими видами (газ, дизельне паливо, електрику) збільшилася ще більше.

Наприклад, опалення приміщення площею 150 м. кв. деревиною вартує в 3-4 рази дешевше, ніж газом.

Важливо знати наступне: вартість деревини як паливної сировини місцевого походження є невисокою і вона не схильна до серйозних коливань цін в Україні.

Вид палива, ККД і тривалість роботи

Котел на твердому паливі працює переважно на дровах, брикетах та вугіллі. На пелеті працюють пелетні моделі - це найбільш автоматизовані моделі серед всіх інших. Їх перевага в тому, що вони автоматично подають паливо з бункера в камеру згоряння. Тривалість роботи такого обладнання залежить тільки від розміру бункера.

Сучасні котли на твердому паливі - це ефективні опалювальні прилади, коефіцієнт корисної дії яких становить від 75 до 90%.

Догляд і обслуговування: вони абсолютно невибагливі, чистка займає не більше 10 хвилин і зазвичай проводиться раз на кілька днів.

Наш асортимент:

 1. Котли серії Marten Comfort. Це обладнання тривалого горіння з позитивною репутацією, що працює на дровах і вугіллі. Разом з тим цей котел універсальний, а значить в ньому можна спалювати будь-яке тверде паливо: гілки, тріски, тирсу, відходи меблевого виробництва і т.п.

  Діапазон потужностей: від 12 кВт до 98 кВт (здатні обігрівати приміщення площею від 75 до 1000 м. Кв.)

  Як правило, можна купити твердопаливний котел для приватного будинку відповідної площі. Також обладнання застосовується в готелях, відносно невеликих торгових центрах, теплицях, адміністративних будівлях.

  Час роботи: від 6 до 24 годин на одній закладці палива в залежності від його типу, якості і інших чинників.

 2. Котли серії Marten Base. Це бюджетні моделі традиційного типу горіння.

  Діапазон потужностей: від 12 кВт до 18 кВт (призначені для опалення приміщень від 50 до 180 м. кв).

  Як правило, застосовуються для опалення невеликих сільських будинків або дач.

  Переваги:

  • Відмінність моделей цієї серії в тому, що вони можуть бути у виконанні з варильною поверхнею з одною конфоркою або з двома. Плита для приготування їжі виготовляється з чавуну.
  • Котли потужністю 17 і 18 кВт мають глибоку топку (59 і 63 см відповідно). Це дуже зручно, оскільки в них можна завантажувати великі дрова довжиною 50 см, а значить їх не потрібно розпилювати на дрібні бруски.

  Колосники виробляються з безшовної труби з товщиною стінки 5 мм. По ним циркулює вода, завдяки чому підвищується ефективність опалювального обладнання.

 3. Котли серії Marten Comfort Pellet - це моделі з автоподачей палива на базі Marten Comfort. В ньому у якості палива застосовується пелета, причому як деревна, так і агропеллета з лушпиння соняшнику.

  Діапазон потужностей: від 20 кВт до 98 кВт (обігрівають приміщення площею від 100 до 1000 м. кв.)

  Переваги:

  • Основні переваги - це їх високий ККД (до 92%) і час роботи. Оскільки пелет за замовчуванням має дуже низьку вологість (приблизно 6%), чистка таких котлів проводиться рідше, ніж обладнання з ручним завантаженням.
  • Час автономної роботи визначається розміром бункера: на штатному паливному відсіку котел буде працювати протягом 2-3 діб. Якщо дозволяє місце в топкової, можна підібрати бункер більшого обсягу, що продовжить автономну роботу обладнання.

  Пелетні котли Мартен комплектуються вітчизняним пеллетним пальником факельного типу. Якщо замовник бажає отримати обладнання з імпортним пальником, ми можемо запропонувати укомплектувати його пальником польського виробництва.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
DMCA.com Protection Status