м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00

Останні відгуки

23.09.17 10:06
При выборе котла решили положиться на опыт специалистов. Этот котел порекомендовал мастер который его и монтировал. Оплатили в офисе, дали свои данные для доставки. В конце недели Новая Почта привезла котел (прямо домой). Кроме цены котла больше ничего не оплачивали. Как будет котел греть - увидим зимой, а сервисом довольны. Все четко и быстро. Дымоход к котлу кстати, покупали там же. На него даже скидку дали.
14.09.17 15:29
Котел покупал на СТО, площадь около 700 м. кв. Ставил уже при небольших холодах, смонтировали быстро и хорошо. Вопросов по котлу нет, греет отлично, работает 6,5 - 7 часов.
11.09.17 11:45
Добрый день спасибо за котел Мартен Comfort -50 кВт. Очень удобно подошёл по всем параметрам, и в следующем году будем монтировать в котел пеллетную горелку !
10.09.17 11:01
Долго стоял перед выбором, какой купить Котел, пиролизный или длительного горения.Остановился на котле Marten Comfort-33кВт.Заказал Котел оплатил отправили Новой Почтой,Котел шёл три дня. Приехал за котлом на почту начали вскрывать, а он поврежден я был конечно в недоволен очен! Сотрудники почты начали говорить , что мол такой и был( Позвонил на Мартен ребята сказали без проблем все уладим, через пару дней мне выслали новый Котел без всяких проблем не поврежден все отлично.Спасибо большое за понимание и оперативность, котлом доволен !!!

Сучасний ринок пропонує велику кількість твердопаливних котлів різного виду. Один з основних видів - це твердопаливні котли тривалого горіння. Цей тип котлів відрізняється тим що має максимальний час горіння на одному завантаженні палива. Залежно від виду палива котел тривалого горіння буде горіти від 6 годин до однієї доби.

У нашому модельному ряді це твердопаливні котли тривалого горіння серії Comfort.

При створенні котлів цієї серії ми прагнули створити побутові твердопаливні котли, які будуть мати високу якість виготовлення і в той же час мати прийнятну ціну. В результаті проведеної роботи ми пропонуємо ринку твердопаливні котли заводського якості, виготовлені на найсучаснішому імпортному обладнанні (Австрія, Японія, США). Наші котли відповідають усім нормативним документам з безпеки і мають сертифікат відповідності.

Крім того, оскільки попит на котли тривалого горіння має високу сезонність – виробники не прагнуть збільшувати свої виробничі потужності. Це призводить до того що в пік сезону вони не завжди мають товар у наявності. Завод Мартен виробляє котли на склад постійно, а не лише в сезон продажів. Для того що б в сезонні місяці мати в наявності котел для кожного нашого клієнта.

Котли довгого горіння найчастіше застосовуються для опалення приватних будинків площею від 50 м. кв. до 700 м. кв. У той же час котли опалювальні цього типу використовуються для обігріву невеликих готелів, СТО, виробничих і складських приміщень. Також котли можуть бути застосовані і на інших об'єктах жилого чи нежилого фонду.

Опалювальні котли серії Marten Comfort випускаються не тільки як побутові котли. У цій серії є і промислові твердопаливні котли, вони представлені котлом потужністю 98 кВт.

Більш широко промислові котли нашого виробництва представлені котлами серії Marten Industrial, детальніше за посиланням: твердопаливні котли великої потужності.

На якому паливі працюють наші котли тривалого горіння

Котел тривалого горіння працює на будь-якому твердому паливі. Основним паливом є вугілля (в тому числі антрацит), дрова і паливні брикети. У той же час в якості додаткового твердого палива можна використовувати гілки, тріску, тирсу, торф і т.п. При використанні в якості палива дров слід мати на увазі що котли опалення Мартен працюють на будь-яких дровах. Однак максимально ефективно вони, як і будь-які інші твердопаливні котли верхнього горіння працюватимуть на дровах твердих порід, таких як: дуб, граб, акація. Вологість дров так само має велике значення.

Тут принцип такий: чим сухіше дрова, тим довше вони горять. Якщо Ви не плануєте купувати дрова для котла з сушки, то ідеальним рішенням було б заготовити їх за два роки, або як мінімум навесні. За літо дрова зможуть висохнути і досягти необхідної вологості. А далі їх можна зберігати на відкритому повітрі під навісом.

За рахунок чого досягається тривалий час горіння?

Котел тривалого горіння завжди має теплообмінник - це основний елемент котла. Вибираючи котел слід звертати увагу на цей елемент, тому що від нього безпосередньо залежить його ефективність. Непрямим параметром ефективності теплообмінника служить температура димових газів на виході з котла. Нормальною вважається температура не вище 180 градусів за Цельсієм.

Про що говорить температура вихідних газів?

Твердопаливні побутові котли мають температуру в топці близько 700 градусів (при спалюванні дуба). І чим більша різниця температур в топці і на виході з котла, тим ефективніше працює котел. Сам теплообмінник знаходиться між топкою і димоходом, він як раз і відбирає тепло з топки і передає його в систему опалення. Теплообмінником котла так само служать і стінки топки які наповнені водою.

Тривалість горіння котла залежить ще і від правильності його експлуатації.

Котли тривалого горіння необхідно розтоплювати зверху. В такому випадку паливо в котлі горить зверху вниз поступово.

При цьому подача повітря в камеру горіння розподілена по трьох каналах:

  • знизу топки;
  • в верхню частину топки для підтримки горіння;
  • вторинне повітря в верхню частину топки для допалення піролізних газів.

Такий розподіл повітря в топці котла збільшує його ефективність і дозволяє домогтися максимального ККД.

Вибираючи твердопаливний котел зверність увагу

  1. Хто виробник цього котла. Тут мається на увазі на скільки це великий завод, і завод чи це взагалі;
  2. Якість зварних швів. Адже найслабше місце котла - це місце зварювання металів;
  3. Гарантійний термін;
  4. Наявність сервісної служби на заводі;
  5. Кількість котлів які випускаються виробником за рік.
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
DMCA.com Protection Status