м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00
ГоловнаПереваги роботи с нами

Переваги роботи с нами

На ринку України з'явилася велика різноманітність котлів, як українських виробників, так і імпортних. І при такому великому виборі постає питання: який же обрати котел? Ми рекомендуємо саме Котли торгової марки Мартен (Marten).

Котли мартен:

  • Сучасні;
  • Екологічні;
  • Безпечні;
  • Прості в експлуатації;
  • Працюють на будь-якому твердому паливі;
  • Економлять бюджет на опалення.

Котли Мартен виробляються з 2013 року в Харківській області. Виробництво –це величезний завод площею близько 10 000 кв. метрів, з новітнім імпортним обладнанням відомих світових виробників, таких як Motoman (Японія), Hiperterm (США), Fronius (Австрія) і багатьох інших. У виробництві застосовуються новітні технології фарбування металів (порошкове фарбування). Найважливішою перевагою нашого заводу є його роботизоване зварювання і розкрій деталей на верстатах плазмової різки. Це впливає на якість і навіть красу зварювального шва. Наші досвідчені конструктора випускають екологічні і безпечні котли які відповідають європейським стандартам. Ми дбаємо про природу. Твердопаливні котли Мартен мають сертифікат відповідності, і протоколи випробувань що гарантує їх безпеку.

На сьогоднішній день завод Мартен випускає котли широкого модельного ряду. Від бюджетних моделей серії Бейс до котлів серії Індастріал: для опалення великих заводів, підприємств, державних установ і таке ін. Наші котли виготовлені з котельної сталі товщиною від 3 до 6 мм (в залежності від моделі).

Що немало важливо ціни на котли Мартен досить демократичні. Вони в рази дешевше імпортних і нижче за ціною аналогів, що випускаються в Україні. Ще одним з важливих переваг Компанії Мартен є доставка. Ви не будете ламати голову, як же доставити котел додому. Компанія МАРТЕН продумала це за Вас. Адже ми доставимо котел прямо до Вас додому, а витрати на транспортування оплачує завод.

Гарантія на всі котли Мартен становить 3 роки.

Все це дозволяє вам бути впевненим в якості наших котлів!

1

Тривалий час горіння

Велика топкова камера, верхнє горіння, допал піролізних газів, глибока камера горіння в котлах серії Base дозволяє топити котел дровами довжиною 50 см. (в котлах МВ-17v і МВ-18).

2

Якість виготовлення

В склад включена спеціальна котлова сталь, самі котли варяться особливим зварювальним роботом, також застосовуэться порошкове фарбування обшивок котла.

3

Доступна ціна

Оптимальне співвідношення ціна-якість, краща ціна на ринку в своєму класі, Ви не переплачуєте за гучне ім'я.

4

Безпека

Котли виготовляються по ТУ які узгоджені з органами держ нагляду - мають сертифікат відповідності та кожен котел проходить випробування на герметичність.

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом