м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00

БТА зі змійовиком

5 4
Об `єм
12200
Ціна: 12 200 грн
Є в наявності
Придбати

• Для котла потужністю 12 кВт.
• Сталь 3 мм.
• Утеплений / не утеплені бак
• Змійовик будь-якої потужності
• Верхній або нижній змійовик
• Можлива установка двох змійовиків - опція
• Можлива врізка електро ТЕНа- опція

Гарантия від<br /> виробника Гарантия від
виробника
Обмін товару <br /> протягом 14 днів Обмін товару
протягом 14 днів
Встановлення<br /> під ключ Встановлення
під ключ

Тепловтрати завжди будуть в опалювальній системі, і чим їх менше - тим краще. Наприклад, коли на вулиці рання осінь і за вікном + 23 ° С, то тепловтрати в будинку на 200 м2 мінімальні. Поступово температура буде знижуватися, а значить зростуть тепловтрати. Якщо на вулиці 0 ° С цей показник досягає 8 кВт / год, а при -25 ° С - приблизно 18 кВт / год.

Щоб оптимізувати процес і заповнити тепловтрати, застосовуються так звані буферні ємності - баки-акумулятори для котлів з теплообмінниками.

Що собою являють теплові акумулятори зі змійовиками

Теплоаккумулятор для котла з теплообмінниками - це ємність для води, завдання якої лежить в оптимізації режиму роботи системи водопостачання або опалення. Візуально він являє собою вертикальну циліндричну буферну ємність герметичного типу з щільним шаром теплоізоляції зовні, а всередині за подобою змійовиків в ньому встановлені теплообмінники.

Теплообмінники бувають різних видів і розмірів. Для обчислення довжини і діаметру змійовика слід врахувати середній температурний напір, тип самого теплообмінника, швидкість подачі води і інші фактори. Адже від площі теплообміну буде залежати коефіцієнт тепловіддачі і загальна ефективність обладнання.

Теплообмінників в баку може бути один або декілька. Наприклад, якщо ви хочете об'єднати кілька котлів в одну систему (припустимо твердопаливний і газовий), тоді знадобляться ємності з двома теплообмінниками. Бак встановлюють в систему опалення близько основного джерела теплової енергії. Це може бути газовий, електричний, твердопаливний котел, сонячний колектор, тепловий насос та інше устаткування. У нашому випадку піде мова про баки-акумулятори з теплообмінниками для твердопаливного котла Marten.

Принцип роботи бака-акумулятора з теплообмінниками

Котел віддає теплову енергію і вона накопичується в баку, а коли вона буде потрібна - витрачається в системі теплопостачання для оптимізації її роботи і підтримки потрібного рівня температури. Гарантована автоматизація процесу тепловіддачі, адже тепло передається в міру необхідності з бака з гарячою водою.

У чому роль змійовика? За рахунок теплообмінника такий бак-акумулятор може підігрівати воду для побутових цілей. В результаті вода для господарських потреб буде нагріватися без змішування з водою з опалювальної системи.

Головні завдання теплоаккумулятора з теплообмінником:

  • сприяє зниженню споживання палива, а значить ви будете економити гроші. У ємності накопичується надмірне тепло, коли паливо догорає, а сам котел припиняє свою роботу.
  • збільшує термін служби опалювального обладнання. Коли в казані догорає паливо або просто тліє, енергія що виділяється накопичується і за рахунок її застосування фактичне використання котла знижується в 2 рази. А чим менше він експлуатується, тим менше зношується і довше прослужить.
  • продовжує час горіння на одному завантаженні палива. Якщо грамотно підібрати і встановити бак-акумулятор, він буде нагрівати опалювальну систему до 10-ї години.
  • підвищення коефіцієнта корисної дії котла. Теплоаккумулятор може віддати велику кількість накопиченої теплової енергії, що не під силу одному тільки котлу.

Таке обладнання застосовується в системах водопостачання і опалення приватних і заміських будинків, готелях, промислових приміщеннях, торгових центрах - де завгодно, якщо в цьому є потреба. За рахунок одного або декількох вбудованих теплообмінників розширюється функціонал котла.

У чому переваги бака-теплоаккумулятора в котлі з теплообмінником?

Так, цей елемент зовсім не обов'язковий для установки і роботи котла. Але у нього є ряд цінних переваг:

  • товщина стінок становить 3 мм, а значить бак відмінно витримує тиск води;
  • його можна приєднувати до різних джерел енергії;
  • бак захищає теплообмінник котла від теплового удару по принципу гідравлічної стрілки;
  • для зовнішньої теплоізоляції використовується поролон (товщиною 50-100 мм, а під замовлення може досягати 150 мм) і чохол зі штучної шкіри;
  • розрахунковий термін служби такого комплектуючого для твердопаливного котла - приблизно 10 років.

Якщо вам потрібні професійні консультації щодо вибору, монтажу опалювальних систем і баків-акумуляторів до них - звертайтеся до наших консультантів. Вони детально розкажуть все, що вас цікавить, підкріплять свої слова офіційними гарантіями Marten - виготовлювача опалювального обладнання з європейської технологією виробництва. Купити бак-теплоаккумулятор зі змійовиком в нашому інтернет-магазині - означає отримати якісне обладнання, чудовий сервіс і не пошкодувати про своє рішення!

Константин
БТА зі змійовиком
22.02.18 11:53
У меня нет опыта в таких вопросах, поэтому полностью положился на специалиста вашей компании. Отнёсся скептически, но вроде как все в порядке. Недостатков у бака пока не обнаружил, но если что – я знаю, где вас найти :)
05.02.18 08:55
Здравствуйте. Спасибо менеджеру Андрею за консультацию при выборе бака, нареканий на его работу пока не выявил, посмотрим, как будет вести себя зимой.
30.01.18 19:02
Долго выбирали бак для котла, чтобы поставить в частном доме бабушки. Мы искали такой вариант, чтобы было экономично и качественно. Работает второй месяц, всё вроде хорошо. Рады, что купили бак именно у вас.
27.01.18 12:51
Решил сразу не писать отзыв, а сделать это после пары месяцев работы. Вот что скажу: за это время убедился, что аккумулятор качественный, эффективный и главное экономичный, я доволен оборудованием и сервисом Мартен. Буду рекомендовать вас, если спросят!
ДОДАТИ ВІДГУК
— поля обов'язкові для заповнення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом