м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00
ГоловнаБезкоштовна консультація

Ми проконсультуємо Вас за наступними напрямками:

Купуючи будь-який новий більш-менш складний продукт, ми завжди намагаємося вникнути в його характеристики, особливості та відмінності. А з огляду на брак часу, в сучасному світі, найшвидший спосіб розібратися в його тонкощях- це отримати консультацію у фахівців, яким можна довіряти. Прийшовши до необхідності купити твердопаливний котел, люди як правило консультуються саме з виробниками котлів. І причин тому може бути безліч.

  1. Досвід в розробці твердопаливних котлів Маємо досвід в проектуванні і розробці твердопаливних котлів потужністю від 12 кВт до 2 мВт.
  2. Досвід в монтуванні Змонтували сотні котлів на різних об'єктах, від будинків площею 80 м. кв. до готелів, заводів і поліклінік площею в 20 000 м. кв.
  3. Робота з проблемними ситуаціями Виїжджали на десятки рекламацій і бачили, як «криво» можуть бути встановлені котли, які потрапили в руки до «кулібіних».
  4. Юридичний досвід в установці Знаємо яка необхідна дозвільна документація для встановлення твердопаливного котла великої потужності або модульної котельні для юридичних осіб.
  5. Котельні Маємо досвід з доставки та встановлення транспортабельних котелень.
  6. Власний проектний відділ Наш власний проектний відділ складає повний проект, який гарантовано проходить експертизу в державних органах контролю.

Для юридичних осіб, які прийняли рішення перейти на опалення твердопаливними котлами або встановити модульну котельню ми готові консультаційно «вести» Ваш проект від етапу першої зустрічі, до введення об'єкта в експлуатацію. Зробити це нам дозволяє наш досвід по встановленню твердопаливних котелень від отримання дозволів на землевідведення, до планового обслуговування котелень в процесі експлуатації.

Зворотній зв'язок

* — поля обов'язкові для заповнення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом