м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00
ГоловнаДимоходиДимохід з оцинковки (нержавійка в оцинковці)

Димохід з оцинковки (нержавійка в оцинковці)

5 4
Розмір, внутрішній/зовнішній, мм
6700
Ціна комплекта: 6 700 грн
Є в наявності
Прорахувати

Внутрішній діаметр 130 мм. - нержавіюча сталь
Зовнішній діаметр 200 мм. - оцинкована сталь.
Для котла Marten Base 12-15 кВт.
Висота – 5 м.
Зварений шов на внутрішній і зовнішній трубі (лазерне зварювання)
Утеплення - мінеральна вата.

Гарантия від<br /> виробника Гарантия від
виробника
Обмін товару <br /> протягом 14 днів Обмін товару
протягом 14 днів
Встановлення<br /> під ключ Встановлення
під ключ

Для Вашої зручності димохід показаний як вже готовий комплект. Ціна вказана орієнтовна, точна вартість формується після індивідуального прорахунку який враховує особливості конкретного об'єкта.

Димохід з сендвіч труби зручний тим що він складається з різних елементів, як конструктор. Завдяки цьому, він може мати будь-яку конфігурацію і висоту.

Важливо знати! Димохід для твердопаливного котла повинен становити в висоту не менше 5 метрів.

Та частина димоходу що знаходиться зовні приміщення в обов'язковому порядку повинна бути утеплена. Використовувати утеплений димар потрібно для того що б на ньому не утворювався конденсат. Тому для його виконання і застосовується так звана сендвіч труба. Вона являє собою дві труби вкладених одна в іншу. Простір між ними заповнюється утеплювачем, зазвичай це мінеральна вата або вспучений перліт. Внутрішня труба виготовлена з нержавіючої сталі, це необхідно для забезпечення тривалого терміну служби димоходу. Тільки нержавіюча сталь здатна протистояти агресивному середовищу (сірчана кислота) з яким взаємодіє  димоход з середині. Зовнішня ж труба покликана закрити утеплювач від впливу зовнішнього середовища, в основному це вітер і дощ. З цією метою цілком може впоратися і оцинкована сталь. Якісне цинкування зовнішньої труби може забезпечити час експлуатації димохідних труб на протязі 10 років і більше.

Основні складові частини димоходу:

  • труба димохідна;
  • трійник - забезпечує перехід з горизонтальної площини у вертикальну. Так само він забезпечує чистку всього димоходу;
  • конус - це елемент закінчення димоходу функція якого закрити утеплювач на торці димоходу;
  • грибок - захищає від опадів - не обов'язковий елемент;
  • лійка з декою - вставляється в нижню частину трійника і призначена для відведення конденсату і чищення димоходу;
  • елементи кріплення димоходу - хомути і опорна пластина. Хомути кріплять димохід до стіни і тримають його в горизонтальній площині (від падіння в сторону). Опорна площадка - може бути настінна або опиратися на підлогу. Вона тримає на собі всю вагу димоходу і фіксує його у вертикальній площині

Для поліпшення тяги в димоході його горизонтальну частину можна вести не паралельно землі, а під нахилом вгору. Тобто перехід від вертикального виходу з котла робиться не під 90, а під 45 градусів. У такому випадку і трійник потрібно використовувати з вихідом під 45 градусів.

Частини димоходу легко з'єднуються між собою, вони просто одягаються один в інший і фіксуються спеціальними хомутами. При цьому співвісність труб забезпечується вставками між трубами, які гарантують що внутрішня і зовнішня труби різних елементів легко стикуються між собою.

Найчастіше димохід розташовується уздовж стіни і кріпиться до неї хомутами. Це найпростіший і дешевий спосіб кріплення димоходу. У тому випадку якщо немає можливості фіксації димоходу до стіни використовується спеціальна мачта, до якої він і кріпиться. Якщо ж труби виходять крізь дах, то верхня його частина кріпиться до даху розтяжками.

Дивіться також: димоходи з нержавіючої сталі

Чистка димоходу повинна проводитися хоча б один раз на рік. Вона проводиться через нижній вихід трійника. Для цього достатньо видалити деку з лійкою і відкриється доступ до димоходу по всій його висоті.

Механічна чистка димоходу здійснюється за допомогою спеціального інструменту. Під час роботи котла можна так само використовувати спеціальні порошки, які руйнують нагар всередині димоходу і не дають йому забиватися.

КомплектаціяОд. виміруКількість
Труба, 1 м.шт6
Перехідникшт1
Коліно 90 градусівшт1
Трійник 90 градусівшт1
Лійкашт1
Ревізіяшт1
Конусшт1
Грибокшт1
Хомут монтажнийшт3
Хомут стіновийшт1
06.04.18 09:15
При выборе дымохода обращал внимание на технические характеристики: лазерная сварка, полный комплект для установки, совместимость с моим котлом Мартен Комфорт 50 кВт. Помощь консультанта не понадобилась, но за хороший сервис благодарю!
24.03.18 09:59
Я купил этот дымоход, потому что в нём есть грибок для защиты от осадков. У нас в регионе часто идут дожди, поэтому для меня наличие такой защиты было в приоритете. Дымоход стоит 2 недели, с осадками справляется, я доволен.
11.03.18 10:15
3 года гарантии – по-моему, это мощно! Купился, повёлся и доволен :) Плюс сэкономил на доставке (привезли бесплатно), а так пришлось бы заплатить пару сотен на Новой Почте.
22.02.18 15:36
Дымоход как дымоход: утеплён минеральной ватой, снаружи оцинковка, внутри нержавейка, есть все комплектующие для монтажа. Тем не менее мне всё подошло, так как чуда от него не ждал. Со своими задачами справляется, этого достаточно.
ДОДАТИ ВІДГУК
— поля обов'язкові для заповнення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом