м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00
ГоловнаПромислові котлиАвтоматична подача (пелетні котли)

Пелетні котли великої потужності

Останні відгуки

17.09.17 18:33
Думаю, для ангара самое оно!

Промислові пелетні котли - це один з видів твердопаливних котлів основним паливом для яких є пеллети. Такі котли ще називають котлами з автоматичною подачею палива. Ця назва безпосередньо відображає суть цих котлів. Вона полягає в тому, що паливо (пелета) в такі котли подається автоматично зі спеціального бункера.
Пелетні котли великої потужності Мартен будуються на базі промислових котлів з ручним завантаженням палива (серія Мартен Індастріал і Індастріал Т). Компанія Мартен намагається створювати максимально універсальні котли. Це означає, що якщо Ви вже маєте будь-який промисловий котел Мартен з ручним завантаженням палива, то Ви завжди можете перетворити його в пелетний промисловий котел доукомплектувавши його пеллетним пальником. І навпаки, купивши пелетний котел, в разі відсутності пелети його можна топити дровами або вугіллям в ручному режимі.


Промислові пелетні котли складаються з таких елементів:

  • котел;

  • пелетний пальник факельного типу;

  • шнек подачі палива;

  • контролер, керуючий роботою пальника;

  • паливний бункер відповідного об'єму.

В пелетних котлах промислового призначення як правило використовуються бункери відносно невеликої ємності. Перебуваючи біля котла, вони виконують роль оперативного (транзитного) бункера з якого пелета надходить в котел.
Основний же бункер розташовується зовні котельні і має великий об'єм (від 10 м. куб.). Місткість цього бункера замовник визначає самостійно виходячи з того на скільки часто він хоче його поповнювати. Як правило такі бункера будуються виходячи з як мінімум тижневого запасу палива.
Обидва бункера: основний і транзитний з'єднуються шнековою системою подачі палива. Для автоматизації процесу дозавантаження оперативного бункера застосовуються датчики рівня палива, які встановлюються в оперативному бункері. За командою датчиків включається і вимикається шнек який довантажує паливо в транзитний бункер.
Пелетних пальник.
Для автоматизації роботи котла використовується пелетний пальник факельного типу вітчизняного виробництва. Перевага українських горілок в тому, що вони не вимогливі до якості пелети і можуть працювати на паливі будь-якої якості, в тому числі і пелет з лушпиння соняшнику. При цьому ціна таких пальників істотно нижче імпортних. Комплектуючі застосовувані в українських пальниках переважно імпортного виробництва, тому і надійність у них співмірна.
Для тих клієнтів, які хочуть мати котел з імпортним пальником, пелетний промисловий котел Мартен може бути укомплектований польським пальником, який має ідентичні посадочні місця. Якщо ж кріплення пальника, якому Ви віддаєте перевагу не збігаються з фланцем на дверцятах котла, то він може бути перероблений індивідуально під Ваш пальник.


Пальник пеллетного котла Мартен повністю автоматичний і має такі функції:

  • автоматичний розпал пальника з пульта управління;

  • автоматичне очищення пальника від золи;

  • пам'ять введених параметрів роботи. Це означає, що при відключенні електрики і подальшому її відновленні пальник сам розпалиться і вийде на той режим роботи, який був до відключення електрики.

  • захист від загоряння паливного бункера. Реалізований в вигляді швидкоплавкого шланга по якому подається пелета. У разі загоряння палива в шлангу подачі, він моментально плавиться і розривається. Тому вогонь не може потрапити в бункер з паливом.

  • є можливість підключити до блоку управління котлом модуль, який дозволить управляти котлом на відстані через інтернет або телефон.

Чиститься пелетний котел так само, як і звичайний котел на базі якого він побудований. Це залежить від конструктиву котла. Який би котел Мартен не був узятий за основу пеллетного котла, він зроблений так що чистити його цілком зручно.
За рахунок того що пальник вбудовується в передні дверцята котла, доступ до нього і його чистка дуже зручні.
Промислові пелетні котли забруднюються набагато менше ніж котли з ручною подачею палива, тому й чистити їх потрібно рідше. Як правило чистка такого котла здійснюється раз на тиждень. Оскільки пелета, за визначенням має дуже низьку зольність, то і золи від котла на багато менше. Крім того, при виробництві пелети не використовуються ніякі хімічні речовини, тому золу від котла можна використовувати як добрива.
 

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
DMCA.com Protection Status