м. Київ, пр. Леся Курбаса 1а пн-пт  9:00 – 18:00 
сб  10:00 – 16:00
ГоловнаТвердопаливний котел Marten Industrial (пластинчатий теплообмінник)

Твердопаливний котел Marten Industrial (пластинчатий теплообмінник)

№MI-95
5 1
ПОТУЖНІСТЬ КВТ
92000
Ціна: 92 000 грн
Під замовлення
Придбати

Гарантия від<br /> виробника Гарантия від
виробника
Обмін товару <br /> протягом 14 днів Обмін товару
протягом 14 днів
Встановлення<br /> під ключ Встановлення
під ключ

Промисловий котел Marten Industrial виробляється зі спеціальної сталі яка призначена для роботи в умовах де є температурні розширення. Сварка котла здійснюється частково роботом, частково людиною. Після ділянки зварювання кожен котел проходить опресовування на спеціальному стенді. Ця процедура має на уявляє собою навантаження котла тиском вище ніж нормативний робочий. Це гарантує герметичність котла і його стійкість до пікових навантажень.
Котли Мартен - це універсальні котли, що працюють на:

дровах;

вугіллі;

паливних брикетах.

Основними елементами котла є топкова камера і його тепообмінник.
Особливість котлів Мартен Індастріал в тому, що вони мають велику топку, яка забезпечує тривале горіння котла. Котли цієї серії мають горизонтальну форму. Це зроблено для того що б збільшити глибину топки, що дозволить топити котел дровами довгжиною 1 м.
Теплообмінник котла зроблений у формі пластин і розташований в заднійчастині котла. Що б збільшити площу теплообміну і зменшити аеродинамічний опір котла теплообмінник має похилу форму.
Водяна сорочка навколо камери згоряння також виконує функцію теплообмінника. Внутрішня і зовнішністінки сорочки з'єднаніміж собою спеціальними стяжками, які дозволяють котлу витримувати тиск теплоносія. Для забезпечення безпеки і зменшення тепловтрат котла вінмає зовнішню обшивку під якою знаходиться утеплювач.
Горіння котла здійснюється за допомогою двохнагнітаючіх турбін і мікропроцесорного контролера який керує цими турбінами. Контролер котла має функцію продувки. Вона дозволяє котлу підтримувати горіння і не гаснути поки він знаходиться в режимі очікування. Ще одна зручна функція контролера - це керування циркуляційним насосом, який включається тільки тоді, коли вода в котлі досягне 40 градусів.
Обслуговування котла зводиться до видалення золи з зольного ящика і чищенні теплообмінника котла і стінок камери згоряння.
Доступ до теплообмінника для його чистки здійснюється через технологічні люки, що знаходяться зверху котла. Після очищення, зола опадає в нижню частину теплообмінника звідки вона повинна бути вилучена через бічніревізійні люки.

18.09.17 07:43
Выбор был сделан достаточно быстро в сторону котла Мартен Индастриал 95 кВт. Котел был в наличии( у других кого рассматривали необходимо было ждать минимум месяц), характеристики котла на очень высоком уровне( что и показал первый год работы), менеджер Денис ответил на все вопросы и подсказал как нам выйти из нестандартной ситуации(долго описывать). А главное, доставка нам была АБСОЛЮТНА БЕСПЛАТНА. Ребята так держать!!! Сервис и обслуживание клиента на европейском уровне.
ДОДАТИ ВІДГУК
— поля обов'язкові для заповнення
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
ПРИДБАТИ
Котел твердотопливный Atmos DC75SE (пиролизный)
Додаткова інформація:
— поля обов'язкові для заповнення
Отримати комерційну пропозицію Для складання комерційної пропозиції заповніть поля нижче
Контактні данні
Поточні витрати енергоресурсів на опалення
Комплектація котельні
Дякуємо!
Ваше замовлення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Дякуємо!
Ваше звернення прийняте!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом